Pomôžeme vám nájsť domov

Naša sila spočíva v tom, že nie sme obrovská firma. Ľudský prístup a úprimnosť sú u nás na prvom mieste. Napriek užšiemu portfóliu nehnuteľností, vám dokážeme ponúknuť exkluzívne projekty, ktoré si sami zastrešujeme.

Martin Ďuriška

Skúsený profesionál, na realitnom trhu od roku 2006. Špecialista na segment bytov.

IMPEREAL SK s.r.o.

Miriam Volárová

Sme tím profesionálov, ktorí spolu zrealizoval viac ako 280 realitných obchodov (kúpa, predaj, prenájom). Na trhu realít máme dlhoročné skúsenosti (od roku 2006). Všetky naše služby sú zastrešené profesionálmi. Skúsení makléri, profesionálny fotograf, vlastný právnik, architekt ako aj skúsení obchodníci sú zárukou úspechu.

Peter Áč - Maklér senior

Úspešný realitný maklér senior. Špecialista na segment rodinných domov.

František Šipoš - Maklér senior

František náš nový kolega pôsobí na realitnom trhu od roku 2010. Je odborníkom na medziľudské vzťahy a riešenia komplikovaných situácii.
Milý, príjemný a vždy usmiaty. Odborník v pravom slova zmysle.

Servis profesionálov

Firma IMPEREAL SK s. r. o. vznikla v apríli 2011 ako nasledovník spoločnosti M&L Investment s. r. o., ktorá pôsobila na trhu takmer štyri roky. Vďaka získaným skúsenostiam z obdobia realitného boomu na Slovensku, ako aj rôznorodým odborným pozadiam našich realitných maklérov, poskytujeme svojim klientom profesionálne služby najmä pri sprostredkovaní predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností.

Jednou z priorít firmy IMPEREAL SK s.r.o. je aj neustále zdokonaľovanie servisu, ktorý zabezpečujeme nepretržitým rozširovaním našich služieb a ponuky pre Vás, ako aj pravidelným vzdelávaním vlastného maklérskeho tímu.

 

Služby na mieru

Ako menšia firma rodinného charakteru vieme poskytovať služby tak, aby sme ich čo najviac prispôsobili Vašim požiadavkám. Vieme, že kúpa, predaj či prenájom nehnuteľností predstavujú pomerne zásadné kroky v živote človeka (či už v podobe finančnej angažovanosti alebo energie spojenej s prípravou nového domova či vhodného priestoru pre firmu), preto preferujeme individuálny prístup ku svojim klientom.

Výhodou pre Vás je spolupráca s jedným maklérom z nášho tímu, ktorý je Vám k dispozícii počas celého procesu Vami realizovaného obchodu.

 

Bezplatné poradenstvo

Proces v prípade kúpy či prenájmu zahŕňa v prvom rade prípravu ponuky možných nehnuteľností, spĺňajúcich Vaše kritériá, sprostredkovanie obhliadky a následný servis v prípade úspešného výberu.

Pri sprostredkovaní predaja sa postaráme o vhodnú inzerciu Vašej nehnuteľnosti a hľadanie potenciálnych zákazníkov. Sprevádzame Vás pri riešení právnych otázok od prípravy zmlúv až po vybavovanie povinností na katastrálnom úrade. V rámci spolupráce s nami získate i bezplatné poradenstvo od skúsených hypotekárnych špecialistov, ktorí Vám pomôžu zvládnuť celý proces po finančnej stránke. Zabezpečia Vám odborné poradenstvo pri hľadaní najvhodnejšieho riešenia od vybavovania úveru až po finálnu komunikáciu s bankou.

 

Doma i v zahraničí

Hoci sa firma IMPEREAL SK s. r. o. orientuje primárne na domáci trh s nehnuteľnosťami a spoluprácu s developerskými spoločnosťami či inými právnickými a fyzickými osobami pôsobiacimi na Slovensku, v rámci rozširovania našej ponuky prinášame svojim klientom i sprostredkovanie kúpy či prenájmu nehnuteľností v zahraničí.

Príkladom sú atraktívne apartmány pri Čiernom mori v Bulharsku. Náš záujem o alternatívne spôsoby výstavby rodinných domov a efektívnejšie využívanie energie nás priviedol aj k projektu nízko nákladových montovaných domov na kľúč, ktorý novým smerom rozširuje naše portfólio od roku 2012.

 

Partner pre vás

Nech už Vás k nám privádza záujem o ktorúkoľvek z nami ponúkaných možností či služieb, želáme Vám, aby riešenie kúpy, predaja či prenájmu nehnuteľnosti bolo pre Vás príjemným zážitkom, k čomu Vám ako partner vo svete realít radi prispejeme.