1 / 2
438  m2
11,50 €/m2/mesiac
Kraj
Bratislavský kraj
Okres
Bratislava III
Obec
Bratislava-Nové Mesto
Ulica
Vajnorská
Podlažie
20
izbový
0
Balkón
0
Terasa
0
Parkovanie
neuvedené

IMPEREAL - Prenájom - kancelárske priestory 438,44 m2 , 20.NP. v budove Myhive, Tower 2, Vajnorská ul., Bratislava III,


IMPEREAL - Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v budove Myhive Tower 2 na Vajnorskej ul., v Bratislave III., v vcelkovej rozlohe  438,44 m2 Okná priestoru sú situované prevažne na Kuchajdu. V priestore sú exteriérové žalúzie a koberec, kabeláž, optický kábel . Nájomná zmluva sa uzatvára na dobu min. 5 rokov. Klient získava nájomné prázdniny raz do roka v rozsahu1 mesiaca. Možnosť prístupu 24/7. Možnosť parkovacieho miesta.

Tí, ktorí by si chceli prenajať kanceláriu s kompletnými službami, robia s kanceláriami myhive najpohodlnejšou voľbou: moderné, elegantné prostredie s vysoko kvalitným vybavením a radom služieb. Na myhive nájdu návštevníci a nájomcovia priateľskú lobby inšpirovanú hotelom, vysokorýchlostný prístup na internet, ako aj reštaurácie a kaviarne, ktoré zaisťujú prvotriedny komfort pred, počas a po práci. Dodatočné športové a rekreačné zariadenia tiež zaručujú dobrú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom.

Uvedený kancelársky priestor o rozlohe 438,44 m2 sa nachádza na 20 NP. (kancelárska plocha 378,16 m2) V budove Tower II.

ᄋ Základné nájomné: 11,50 EUR/m2/mesiac (v prípade prenájmu v stave as-is možnosť zníženia základného nájmu)

ᄋ SPN 4,50 EUR/m2/mesiac

ᄋ Zálohy za energie 1,00 EUR/m2/mesiac + DPH (voda 0,20 EUR + elektrina 0,80 EUR)

ᄋ Cena za parkovacie miesto:

o garáž vyhradené státie: 80 €/miesto/mesiac + DPH

o garáž nevyhradenie státie 60 €/miesto/mesiac + DPH

o vonkajšie státie: 45 €/miesto/mesiac + DPH

Pri podpise zmluvy sa platí kaucia vo výáške 3 mes. nájmu. Všetky uvedené ceny sú bez DPH.

Radi by sme dali do pozornosti zopár benefitov projektu, ktoré prosím prezentujte klientom:

ᄋ využívanie 3ks. kompletne vybavených zasadačiek s kapacitou pre 16, 8, a 4 ľudí

ᄋ 3 hodiny parkovania zdarma v shopping centre

ᄋ Napojenie na shopping centrum, ktoré ponuka všetky druhy služieb (banky, potraviny, lekáreň, pošta, drogéria, možnosti stravovania, kino, fitness a iné)

ᄋ Dobrá dostupnosť MHD – 2,4 električka a 5 autobusových liniek

ᄋ Vlaková stanica Nové mesto

ᄋ Dobrá viditeľnosť projektu

ᄋ Známa adresa

ᄋ 24/7 recepcia/prístup

ᄋ Priame napojenie na prírodný areál Kuchajda (všetky druhy športovísk/rekreácie)

ᄋ Sprchy a bicyklové státia na prízemí

ᄋ Nový koncept myhive, hotelový štýl priestoru lobby, spoločná interakcia medzi nájomcami, eventy zastrešené komunity manažérom

ᄋ Zmodernizované nákupné centrum VIVO! Bratislava

Obhliadku kancelárskych priestorov si môžete dohodnúť telefonicky na 0911 153 108 - kontaktná osoba František Šipoš, alebo e-mailom na : sipos-ZVNC-impereal.sk

Províziu RK neplatíte.

Kontakt na makléra:

František Šipoš - kontakt na makléra

Zanechajte nám odkaz

Vybrali sme pre Vás Zobraziť všetko
41  m2
IMPEREAL - Prenájom - kancelárske priestory 41 m2 v budove My Hive Tower II, Vajnorská ul., Bratislava III,

IMPEREAL - Prenájom - kancelárske priestory 41 m2 v budove My Hive Tower II, Vajnorská ul., Bratislava III,

IMPEREAL - Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v budove My Hive Tower II na Vajnorskej ul., v Bratislave III o rozlohe 41,4 m2 na 14. Poschodí. 41,4m2 – Cena nájmu 975€ + služby 415€ - spolu 1390 bez DPH sa skladá z Office a) – 14m2 Office b) – 14m2 Meeting point – 13,4m2 Vstup do budovy je cez hlavnú recepciu, z nákupného centra Vivo!, alebo z podzemnej garáže. Do budovy je prístup 24/7 a budova je zabezpečená kamerovým systémom a 24h strážnou službou. Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť a dostupnosť obchodov a potravín LIDL v nákupnom centre Vivo!, v blízkom okolí ako je jazero Kuchajda, Klientske centrum, notár a iné. Administratívna budova je priamo prepojená s nákupným centrom VIVO! S výbornou dopravnou dostupnosťou do centra. Zastávky električiek číslo 2 a 4 sa nachádzajú priamo pred budovou a takisto až päť autobusových liniek. V pešej vzdialenosti je železničná stanica Bratislava-Nové Mesto. Minimálna doba podnájmu je 1 rok. Priestory sú voľné k podnájmu Pri podpise zmluvy sa platí kaucia vo výške 3 mes. nájmu. Všetky uvedené ceny sú bez DPH. Obhliadku kancelárskych priestorov si môžete dohodnúť telefonicky na 0911 153 108 - kontaktná osoba František Šipoš, alebo e-mailom na : sipos-ZVNC-impereal.sk Províziu RK neplatíte.

14
Podlažie
1
Izbový
1 390 €/mesiac
41  m2
IMPEREAL - Prenájom - kancelárske priestory 41 m2 v budove My Hive Tower II, Vajnorská ul., Bratislava III,

IMPEREAL - Prenájom - kancelárske priestory 41 m2 v budove My Hive Tower II, Vajnorská ul., Bratislava III,

IMPEREAL - Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v budove My Hive Tower II na Vajnorskej ul., v Bratislave III o rozlohe 40,8 m2 na 14. Poschodí. ČASŤ 3 – 40,8m2 - Cena nájmu 975€ + služby 415€ - spolu 1390 bez DPH Vstup do budovy je cez hlavnú recepciu, z nákupného centra Vivo!, alebo z podzemnej garáže. Do budovy je prístup 24/7 a budova je zabezpečená kamerovým systémom a 24h strážnou službou. Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť a dostupnosť obchodov a potravín LIDL v nákupnom centre Vivo!, v blízkom okolí ako je jazero Kuchajda, Klientske centrum, notár a iné. Administratívna budova je priamo prepojená s nákupným centrom VIVO! S výbornou dopravnou dostupnosťou do centra. Zastávky električiek číslo 2 a 4 sa nachádzajú priamo pred budovou a takisto až päť autobusových liniek. V pešej vzdialenosti je železničná stanica Bratislava-Nové Mesto. Minimálna doba podnájmu je 1 rok. Priestory sú voľné k podnájmu Pri podpise zmluvy sa platí kaucia vo výške 3 mes. nájmu. Všetky uvedené ceny sú bez DPH. Obhliadku kancelárskych priestorov si môžete dohodnúť telefonicky na 0911 153 108 - kontaktná osoba František Šipoš, alebo e-mailom na : sipos-ZVNC-impereal.sk. Províziu RK neplatíte.

14
Podlažie
1
Izbový
1 390 €/mesiac
29  m2
IMPEREAL - Prenájom - kancelárske priestory 29 m2 v budove My Hive Tower II, Vajnorská ul., Bratislava III,

IMPEREAL - Prenájom - kancelárske priestory 29 m2 v budove My Hive Tower II, Vajnorská ul., Bratislava III,

IMPEREAL - Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v budove My Hive Tower II na Vajnorskej ul., v Bratislave III o rozlohe 28,9 m2 na 14. Poschodí. ČASŤ 2 – 28,9m2 – Cena nájmu 700€ + služby 300€ - spolu 1000 bez DPH Vstup do budovy je cez hlavnú recepciu, z nákupného centra Vivo!, alebo z podzemnej garáže. Do budovy je prístup 24/7 a budova je zabezpečená kamerovým systémom a 24h strážnou službou. Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť a dostupnosť obchodov a potravín LIDL v nákupnom centre Vivo!, v blízkom okolí ako je jazero Kuchajda, Klientske centrum, notár a iné. Administratívna budova je priamo prepojená s nákupným centrom VIVO! S výbornou dopravnou dostupnosťou do centra. Zastávky električiek číslo 2 a 4 sa nachádzajú priamo pred budovou a takisto až päť autobusových liniek. V pešej vzdialenosti je železničná stanica Bratislava-Nové Mesto. Minimálna doba podnájmu je 1 rok. Priestory sú voľné k podnájmu Pri podpise zmluvy sa platí kaucia vo výške 3 mes. nájmu. Všetky uvedené ceny sú bez DPH. Obhliadku kancelárskych priestorov si môžete dohodnúť telefonicky na 0911 153 108 - kontaktná osoba František Šipoš, alebo e-mailom na : sipos-ZVNC-impereal.sk Províziu RK neplatíte.

14
Podlažie
1
Izbový
1 000 €/mesiac