1 / 6
29  m2
1 000,00 €/mesiac
Kraj
Bratislavský kraj
Okres
Bratislava III
Obec
Bratislava-Nové Mesto
Ulica
Vajnorská
Podlažie
14
izbový
1
Balkón
0
Terasa
0
Parkovanie
neuvedené

IMPEREAL - Prenájom - kancelárske priestory 29 m2 v budove My Hive Tower II, Vajnorská ul., Bratislava III,

IMPEREAL - Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v budove My Hive Tower II na Vajnorskej ul., v Bratislave III o rozlohe 28,9 m2 na 14. Poschodí.

ČASŤ 2 – 28,9m2 – Cena nájmu 700€ + služby 300€ - spolu 1000 bez DPH

Vstup do budovy je cez hlavnú recepciu, z nákupného centra Vivo!, alebo z podzemnej garáže. Do budovy je prístup 24/7 a budova je zabezpečená kamerovým systémom a 24h strážnou službou. Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť a dostupnosť obchodov a potravín LIDL v nákupnom centre Vivo!, v blízkom okolí ako je jazero Kuchajda, Klientske centrum, notár a iné. Administratívna budova je priamo prepojená s nákupným centrom VIVO! S výbornou dopravnou dostupnosťou do centra. Zastávky električiek číslo 2 a 4 sa nachádzajú priamo pred budovou a takisto až päť autobusových liniek. V pešej vzdialenosti je železničná stanica Bratislava-Nové Mesto.

Minimálna doba podnájmu je 1 rok. Priestory sú voľné k podnájmu

Pri podpise zmluvy sa platí kaucia vo výške 3 mes. nájmu. Všetky uvedené ceny sú bez DPH.

Obhliadku kancelárskych priestorov si môžete dohodnúť telefonicky na 0911 153 108 - kontaktná osoba František Šipoš, alebo e-mailom na : sipos-ZVNC-impereal.sk

Províziu RK neplatíte.

Kontakt na makléra:

František Šipoš - kontakt na makléra

Zanechajte nám odkaz

Vybrali sme pre Vás Zobraziť všetko
41  m2
IMPEREAL - Prenájom - kancelárske priestory 41 m2 v budove My Hive Tower II, Vajnorská ul., Bratislava III,

IMPEREAL - Prenájom - kancelárske priestory 41 m2 v budove My Hive Tower II, Vajnorská ul., Bratislava III,

IMPEREAL - Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v budove My Hive Tower II na Vajnorskej ul., v Bratislave III o rozlohe 41,4 m2 na 14. Poschodí. 41,4m2 – Cena nájmu 975€ + služby 415€ - spolu 1390 bez DPH sa skladá z Office a) – 14m2 Office b) – 14m2 Meeting point – 13,4m2 Vstup do budovy je cez hlavnú recepciu, z nákupného centra Vivo!, alebo z podzemnej garáže. Do budovy je prístup 24/7 a budova je zabezpečená kamerovým systémom a 24h strážnou službou. Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť a dostupnosť obchodov a potravín LIDL v nákupnom centre Vivo!, v blízkom okolí ako je jazero Kuchajda, Klientske centrum, notár a iné. Administratívna budova je priamo prepojená s nákupným centrom VIVO! S výbornou dopravnou dostupnosťou do centra. Zastávky električiek číslo 2 a 4 sa nachádzajú priamo pred budovou a takisto až päť autobusových liniek. V pešej vzdialenosti je železničná stanica Bratislava-Nové Mesto. Minimálna doba podnájmu je 1 rok. Priestory sú voľné k podnájmu Pri podpise zmluvy sa platí kaucia vo výške 3 mes. nájmu. Všetky uvedené ceny sú bez DPH. Obhliadku kancelárskych priestorov si môžete dohodnúť telefonicky na 0911 153 108 - kontaktná osoba František Šipoš, alebo e-mailom na : sipos-ZVNC-impereal.sk Províziu RK neplatíte.

14
Podlažie
1
Izbový
1 390 €/mesiac
41  m2
IMPEREAL - Prenájom - kancelárske priestory 41 m2 v budove My Hive Tower II, Vajnorská ul., Bratislava III,

IMPEREAL - Prenájom - kancelárske priestory 41 m2 v budove My Hive Tower II, Vajnorská ul., Bratislava III,

IMPEREAL - Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v budove My Hive Tower II na Vajnorskej ul., v Bratislave III o rozlohe 40,8 m2 na 14. Poschodí. ČASŤ 3 – 40,8m2 - Cena nájmu 975€ + služby 415€ - spolu 1390 bez DPH Vstup do budovy je cez hlavnú recepciu, z nákupného centra Vivo!, alebo z podzemnej garáže. Do budovy je prístup 24/7 a budova je zabezpečená kamerovým systémom a 24h strážnou službou. Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť a dostupnosť obchodov a potravín LIDL v nákupnom centre Vivo!, v blízkom okolí ako je jazero Kuchajda, Klientske centrum, notár a iné. Administratívna budova je priamo prepojená s nákupným centrom VIVO! S výbornou dopravnou dostupnosťou do centra. Zastávky električiek číslo 2 a 4 sa nachádzajú priamo pred budovou a takisto až päť autobusových liniek. V pešej vzdialenosti je železničná stanica Bratislava-Nové Mesto. Minimálna doba podnájmu je 1 rok. Priestory sú voľné k podnájmu Pri podpise zmluvy sa platí kaucia vo výške 3 mes. nájmu. Všetky uvedené ceny sú bez DPH. Obhliadku kancelárskych priestorov si môžete dohodnúť telefonicky na 0911 153 108 - kontaktná osoba František Šipoš, alebo e-mailom na : sipos-ZVNC-impereal.sk. Províziu RK neplatíte.

14
Podlažie
1
Izbový
1 390 €/mesiac
27  m2
IMPEREAL - Prenájom - kancelárske priestory 27 m2 v budove My Hive Tower II, Vajnorská ul., Bratislava III,

IMPEREAL - Prenájom - kancelárske priestory 27 m2 v budove My Hive Tower II, Vajnorská ul., Bratislava III,

IMPEREAL - Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v budove My Hive Tower II na Vajnorskej ul., v Bratislave III o rozlohe 27 m2 na 14. Poschodí. ČASŤ 4 open space – 27m2 – Cena nájmu 700€ + služby 300€ - spolu 1000 bez DPH Vstup do budovy je cez hlavnú recepciu, z nákupného centra Vivo!, alebo z podzemnej garáže. Do budovy je prístup 24/7 a budova je zabezpečená kamerovým systémom a 24h strážnou službou. Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť a dostupnosť obchodov a potravín LIDL v nákupnom centre Vivo!, v blízkom okolí ako je jazero Kuchajda, Klientske centrum, notár a iné. Administratívna budova je priamo prepojená s nákupným centrom VIVO! S výbornou dopravnou dostupnosťou do centra. Zastávky električiek číslo 2 a 4 sa nachádzajú priamo pred budovou a takisto až päť autobusových liniek. V pešej vzdialenosti je železničná stanica Bratislava-Nové Mesto. Minimálna doba podnájmu je 1 rok. Priestory sú voľné k podnájmu Pri podpise zmluvy sa platí kaucia vo výške 3 mes. nájmu. Všetky uvedené ceny sú bez DPH. Obhliadku kancelárskych priestorov si môžete dohodnúť telefonicky na 0911 153 108 - kontaktná osoba František Šipoš, alebo e-mailom na : sipos-ZVNC-impereal.sk Províziu RK neplatíte.

14
Podlažie
1
Izbový
1 000 €/mesiac