HP_slider_2
HP_slider_1
HP_slider_3
HP_slider_4
Správnu nehnuteľnosť pre vaše potreby máte na pár klikov
Cena
 - 
Druh
Kategória
Kraj/Okres
Obec
Vybrali sme pre Vás Zobraziť všetko
36  m2
IMPEREAL - prenájom 1-izb. bytu na Riazanskej ulici

IMPEREAL - prenájom 1-izb. bytu na Riazanskej ulici

IMPEREAL Vám ponúka  NA PRENÁJOM priestranný 1-izb. byt o výmere 36 m2,ktorý sa nachádza v Bratislave,mestská čast Nové Mesto- Riazanská ulica. Byt je situovaný na 4.posch/z 4.p bez výťahu, celý je orientovaný do tichého dvora s možnosťou parkovania a voľný bude od 1.8.Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: plastové okná, plávajúce podlahy, stierky, vymenená kuchynská linka, ktorá je vybavená plynovým sporákom s elektrickou rúrou,chladničkou a barovým pultom s dvomi stoličkami. Veľká kúpeľňa disponuje sprchovým kútom a je spojená s WC . Samozrejmosťou je funkčná pračka. V izbe sa okrem iného nábytku nachádza aj veľká roldoor skriňa  a po dohode s majiteľom je možnosť byt doplniť ďalším zariadením.Bytový dom taktiež prešiel kompletnou rekonštrukciou vchodových brán, spoločných priestorov a stupačiek. Situovaný je v tichom prostredí plnom zelene. Riazanská  ulica je vzdialená od centra MHD  cca 10-15 minút.V dome, ale aj priamo na poschodí sú bezproblémoví susedia a tak hľadáme len vážnych a slušných záujemcov, ktorí ocenia polohu, dispozíciu a zariadenie bytu. Je to dlhodobý nájom, aktuálny k nasťahovaniu od 1.8 , vhodný max. pre dve osoby. Obhliadky po dohode sú možné kedykoľvek. Máme záujem iba o seriózne jednanie !PLATBY: 500 € nájom vrátane energií + 500 € depozit + 500 € provízia pre RK. Internet a káblová televízia nie je zahrnutá v cene.KONTAKT A OBHLIADKY: Volárová Miriam: 0902 153 108, volarova-ZVNC-impereal.sk PRE SVOJICH KLIENTOV HĽADÁME: 1 až 4 izbové byty, rodinné domy, garáže, pozemky, kancelárske a iné komerčné priestory na kúpu alebo prenájom v Bratislave a blízkom okolí.NEHNUTEĽNOSTI  AJ  VYKUPUJEME !

4
Podlažie
1
Izbový
500 €/mesiac
70  m2
IMPEREAL - prenájom, 3 izbový byt v RD , prízemie,  Jakabova ul., Bratislava Trnávka

IMPEREAL - prenájom, 3 izbový byt v RD , prízemie, Jakabova ul., Bratislava Trnávka

. IMPEREAL vám ponúka na prenájom 3 izbový, čiastočne zariadený byt / viď. foto/, nachádzajúci sa na prízemí RD, na Jakabovej ulici v Bratislave - Trnávke.Byt sa skladá z obývacej izby spojenej s kuchyňou a dvomi spálňami. kúpeľňou spojenou s WC, sprchovacím kútom. Ohrev vody je zabezpečený samostatným elektrickým bojlerom. Kuchyňa je zariadená spotrebičmi, sporákom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, kúpeľňa práčkou. Kúrenie je centrálne z plynovej kotolne domu. Každý byt má rozlohu 70 m2. Ideálne bývanie pre pár, bez zvierat. Každý byt má svoje merače vody a elektriky. Byt je voľný ihneď. Cena prenájmu je 650.- € mesačne, vrátane energií. Pri podpise nájomnej zmluvy sa skladá 1 mesačné nájomné, kaucia vo výške 1 mesačného nájmu a sprostredkovateľská odmena pre RK vo výške 1 mesačného nájmu. Obhliadku si môžete dohodnúť telefonicky na 0911 153 108 - kontaktná osoba František Šipoš, alebo e-mailom na sipos-ZVNC-impereal.sk

0
Podlažie
3
Izbový
650 €/mesiac
8,15  m2
IMPEREAL - prenájom - skladový priestor 8,15 m2,  7. posch., Polianky, Bratislava IV.

IMPEREAL - prenájom - skladový priestor 8,15 m2, 7. posch., Polianky, Bratislava IV.

IMPEREAL - ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Bratislave-Dúbravke, na  Poliankach, po kompletnej rekonštrukcii. Každú kanceláriu zariadime podľa želania klienta buď kobercom, alebo plávajúcou podlahou. V budove je výťah, na každom poschodí je kuchynka,  pánske a dámske WC. Budova sa nachádza neďaleko od Kauflandu.  V ponuke máme viac kancelárií, . Možnosť parkoviska v objekte budovy. Na prízemí budovy sa nachádza vrátnica, prístup do budovy je 24/7 dní. Cena prenájmu je 10.- €/m2/mesiac, vrátane energií. Ponúkaný skladový priestor o rozlohe 8,15 m2 sa nachádza na 7. poschodí. Priestor je voľný okamžite. Obhliadku kancelárskych priestorov si môžete dohodnúť telefonicky na 0911 153 108 - kontaktná osoba František Šipoš, alebo e-mailom na sipos-ZVNC-impereal.skProvíziu RK neplatíte.

7
Podlažie
0
Izbový
82,00 €/mesiac
24  m2
IMPEREAL - prenájom - kancelársky priestor 24 m2,  6. posch., Polianky, Bratislava IV.

IMPEREAL - prenájom - kancelársky priestor 24 m2, 6. posch., Polianky, Bratislava IV.

IMPEREAL - ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Bratislave-Dúbravke, na  Poliankach, po kompletnej rekonštrukcii. Každú kanceláriu zariadime podľa želania klienta buď kobercom, alebo plávajúcou podlahou. V budove je výťah, na každom poschodí je kuchynka,  pánske a dámske WC. Budova sa nachádza neďaleko od Kauflandu.  V ponuke máme viac kancelárií, . Možnosť parkoviska v objekte budovy. Na prízemí budovy sa nachádza vrátnica, prístup do budovy je 24/7 dní. Cena prenájmu je 10.- €/m2/mesiac, vrátane energií. Ponúkaný kancelársky priestor o rozlohe 24 m2 sa nachádza na 6. poschodí. Kancelárie sú voľné okamžite. Obhliadku kancelárskych priestorov si môžete dohodnúť telefonicky na 0911 153 108 - kontaktná osoba František Šipoš, alebo e-mailom na sipos-ZVNC-impereal.skProvíziu RK neplatíte.

6
Podlažie
1
Izbový
240 €/mesiac
21,75  m2
IMPEREAL - prenájom - kancelársky priestor 21,75 m2,  5. posch., Polianky, Bratislava IV.

IMPEREAL - prenájom - kancelársky priestor 21,75 m2, 5. posch., Polianky, Bratislava IV.

IMPEREAL - ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Bratislave-Dúbravke, na  Poliankach, po kompletnej rekonštrukcii. Každú kanceláriu zariadime podľa želania klienta buď kobercom, alebo plávajúcou podlahou. V budove je výťah, na každom poschodí je kuchynka,  pánske a dámske WC. Budova sa nachádza neďaleko od Kauflandu.  V ponuke máme viac kancelárií, . Možnosť parkoviska v objekte budovy. Na prízemí budovy sa nachádza vrátnica, prístup do budovy je 24/7 dní. Cena prenájmu je 10.- €/m2/mesiac, vrátane energií. Ponúkaný kancelársky priestor o rozlohe 21,75 m2 sa nachádza na 5. poschodí. Kancelárie sú voľné okamžite. Obhliadku kancelárskych priestorov si môžete dohodnúť telefonicky na 0911 153 108 - kontaktná osoba František Šipoš, alebo e-mailom na sipos-ZVNC-impereal.skProvíziu RK neplatíte.

5
Podlažie
1
Izbový
218 €/mesiac
24,08  m2
IMPEREAL - prenájom - kancelársky priestor  24,08 m2,  5. posch., Polianky, Bratislava IV.

IMPEREAL - prenájom - kancelársky priestor 24,08 m2, 5. posch., Polianky, Bratislava IV.

IMPEREAL - ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Bratislave-Dúbravke, na  Poliankach, po kompletnej rekonštrukcii. Každú kanceláriu zariadime podľa želania klienta buď kobercom, alebo plávajúcou podlahou. V budove je výťah, na každom poschodí je kuchynka,  pánske a dámske WC. Budova sa nachádza neďaleko od Kauflandu.  V ponuke máme viac kancelárií, . Možnosť parkoviska v objekte budovy. Na prízemí budovy sa nachádza vrátnica, prístup do budovy je 24/7 dní. Cena prenájmu je 10.- €/m2/mesiac, vrátane energií. Ponúkaný kancelársky priestor o rozlohe 24,08 m2 sa nachádza na 5. poschodí. Kancelárie sú voľné okamžite. Obhliadku kancelárskych priestorov si môžete dohodnúť telefonicky na 0911 153 108 - kontaktná osoba František Šipoš, alebo e-mailom na sipos-ZVNC-impereal.skProvíziu RK neplatíte.

5
Podlažie
1
Izbový
240 €/mesiac
13,56  m2
IMPEREAL - prenájom - kancelársky priestor 13,56 m2,  5. posch., Polianky, Bratislava IV.

IMPEREAL - prenájom - kancelársky priestor 13,56 m2, 5. posch., Polianky, Bratislava IV.

IMPEREAL - ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Bratislave-Dúbravke, na  Poliankach, po kompletnej rekonštrukcii. Každú kanceláriu zariadime podľa želania klienta buď kobercom, alebo plávajúcou podlahou. V budove je výťah, na každom poschodí je kuchynka,  pánske a dámske WC. Budova sa nachádza neďaleko od Kauflandu.  V ponuke máme viac kancelárií, . Možnosť parkoviska v objekte budovy. Na prízemí budovy sa nachádza vrátnica, prístup do budovy je 24/7 dní. Cena prenájmu je 10.- €/m2/mesiac, vrátane energií. Ponúkaný kancelársky priestor o rozlohe 13,56 m2 sa nachádza na 5. poschodí. Kancelárie sú voľné okamžite. Obhliadku kancelárskych priestorov si môžete dohodnúť telefonicky na 0911 153 108 - kontaktná osoba František Šipoš, alebo e-mailom na sipos-ZVNC-impereal.skProvíziu RK neplatíte.

5
Podlažie
1
Izbový
136 €/mesiac
15,93  m2
IMPEREAL - prenájom - kancelársky priestor 15,93 m2,  5. posch., Polianky, Bratislava IV.

IMPEREAL - prenájom - kancelársky priestor 15,93 m2, 5. posch., Polianky, Bratislava IV.

IMPEREAL - ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Bratislave-Dúbravke, na  Poliankach, po kompletnej rekonštrukcii. Každú kanceláriu zariadime podľa želania klienta buď kobercom, alebo plávajúcou podlahou. V budove je výťah, na každom poschodí je kuchynka,  pánske a dámske WC. Budova sa nachádza neďaleko od Kauflandu.  V ponuke máme viac kancelárií, . Možnosť parkoviska v objekte budovy. Na prízemí budovy sa nachádza vrátnica, prístup do budovy je 24/7 dní. Cena prenájmu je 10.- €/m2/mesiac, vrátane energií. Ponúkaný kancelársky priestor o rozlohe 15,93 m2 sa nachádza na 5. poschodí. Kancelárie sú voľné okamžite. Obhliadku kancelárskych priestorov si môžete dohodnúť telefonicky na 0911 153 108 - kontaktná osoba František Šipoš, alebo e-mailom na sipos-ZVNC-impereal.skProvíziu RK neplatíte.

5
Podlažie
1
Izbový
160 €/mesiac
14,85  m2
IMPEREAL - prenájom - kancelársky priestor 14,85 m2,  5. posch., Polianky, Bratislava IV.

IMPEREAL - prenájom - kancelársky priestor 14,85 m2, 5. posch., Polianky, Bratislava IV.

IMPEREAL - ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Bratislave-Dúbravke, na  Poliankach, po kompletnej rekonštrukcii. Každú kanceláriu zariadime podľa želania klienta buď kobercom, alebo plávajúcou podlahou. V budove je výťah, na každom poschodí je kuchynka,  pánske a dámske WC. Budova sa nachádza neďaleko od Kauflandu.  V ponuke máme viac kancelárií, . Možnosť parkoviska v objekte budovy. Na prízemí budovy sa nachádza vrátnica, prístup do budovy je 24/7 dní. Cena prenájmu je 10.- €/m2/mesiac, vrátane energií. Ponúkaný kancelársky priestor o rozlohe 14,85 m2 sa nachádza na 5. poschodí. Kancelárie sú voľné okamžite. Obhliadku kancelárskych priestorov si môžete dohodnúť telefonicky na 0911 153 108 - kontaktná osoba František Šipoš, alebo e-mailom na sipos-ZVNC-impereal.skProvíziu RK neplatíte.

5
Podlažie
1
Izbový
149 €/mesiac
17,24  m2
IMPEREAL - prenájom - kancelársky priestor 17,24 m2, 5. posch., Polianky, Bratislava IV.

IMPEREAL - prenájom - kancelársky priestor 17,24 m2, 5. posch., Polianky, Bratislava IV.

IMPEREAL - ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Bratislave-Dúbravke, na  Poliankach, po kompletnej rekonštrukcii. Každú kanceláriu zariadime podľa želania klienta buď kobercom, alebo plávajúcou podlahou. V budove je výťah, na každom poschodí je kuchynka,  pánske a dámske WC. Budova sa nachádza neďaleko od Kauflandu.  V ponuke máme viac kancelárií, . Možnosť parkoviska v objekte budovy. Na prízemí budovy sa nachádza vrátnica, prístup do budovy je 24/7 dní. Cena prenájmu je 10.- €/m2/mesiac, vrátane energií. Ponúkaný kancelársky priestor o rozlohe 17,24 m2 sa nachádza na 5. poschodí. Kancelárie sú voľné okamžite. Obhliadku kancelárskych priestorov si môžete dohodnúť telefonicky na 0911 153 108 - kontaktná osoba František Šipoš, alebo e-mailom na sipos-ZVNC-impereal.skProvíziu RK neplatíte.

5
Podlažie
1
Izbový
173 €/mesiac
<< < 1 2 3 4 5 >>