Kraj
Bratislavský kraj
Okres
Bratislava V
Obec
Bratislava-Petržalka
Ulica
Fedinova
Podlažie
12
izbový
2
Balkón
0
Terasa
0
Parkovanie
verejné

IMPEREAL- Predaj 2-izb. bytu po kompletnej rekonštrukcii - Petržalka

IMPEREAL Vám ponúka na predaj krásny slnečný dvojizbový byt v Bratislave po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa  v obľúbenej časti Petržalky na Fedinovej ulici. Celková plocha bytu je 54 m2, vrátane loggie (5m2) a pivnice, ktorá sa nachádza na poschodí (1.0m2). Predávaný byt je situovaný na 12/12 poschodí panelového bytového domu s dvomi výťahmi. Strecha bytového domu je po rekonštrukcii bezproblémová.


DISPOZÍCIA bytu bola zmenená: vstupná chodba so stavanou skriňou,obývačka s výstupom na veľkú loggiu je spojená s kuchyňou, samostatná spálňa, kúpeľňa je spojená s WC + ďalšia menšia izba, ktorá v minulosti slúžila ako kuchyňa sa môže využiť ako detská izbička,šatník,prípadne pracovňa. Celý byt je orientovaný na juhovýchodnú stranu s krásnym výhľadom na okolie.
STAV BYTU:
byt prešiel kompletnou novou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli vymenené elektroinštalačné rozvody, rozvody vody,stierky, nové podlahy (kombinácia dlažba a laminát), moderná a praktická biela kuchynská linka s vysokým leskom so zabudovanými spotrebičmi (elektrická rúra, elektrická varná doska, digestor), sadrokartónové podhľady s bodovým osvetlením, nová sanita v kúpeľni, nové interiérové a bezpečnostné vstupné dvere, nové drevené euro okná. Byt po rekonštrukcii ešte nikto neobýval!

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ:

v okolí sa nachádza:Coop Jednota, pošta, škôlky, škola, svadobná sieň,okresný súd, poliklinika, detský lekár, CIK CAK Centrum, kultúrny dom Zrkadlový háj, obľúbená plaváreň, daňový úrad, reštaurácia ALFA, kaviareň, detské ihrisko. Výborná dostupnosť do centra mesta. Pred a za bytovým domom sú veľké parkoviská, MHD všetky smery do mesta (pre domom zástavka autobusov č. 96,99,68 a za domom č. 59, 93,94,91. Cca 5 minút od domu je železničná stanica Petržalka a spojenie do Viedne.


Prečo by ste mali prísť na obhliadku? Lebo tento byt stojí za to! Kúpou je voľný, netreba čakať na vysťahovanie, nemusíte nič rekonštruovať, stačí si priniesť osobné veci a už len doladiť byt podľa svojich predstáv.

Neváhajte a kontaktujte ma. Budem sa na vás tešiť.
KONTAKT A OBHLIADKY: Miriam Volárová, t.č. 0902 153 108, volarova-ZVNC-impereal.sk

Cena 126 900,-Eur, možnosť HÚ.

Uvedená cena je bez ďalších poplatkov a zahŕňa:

1. poradenstvo od skúseného hypotekárneho špecialistu, ktorý Vám pomôže zvládnuť celý proces po finančnej stránke

2. kompletný sprostredkovateľský a právny servis, ( vyhotovenie zmluvy o budúcej zmluve, vypracovanie a autorizácia kúpnej zmluvy advokátom,vyhotovenie návrhu na vklad, protokol o odovzdaní a prevzatí nehnuteľnosti, zápis vlastníckeho práva max. do 20 dní)

3. správne poplatky na katastri nehnuteľností spojené s prevodom vlastníckeho práva

4. províziu pre realitnú kanceláriu

Kontakt na makléra:

Miriam Volárová - kontakt na maléra

Zanechajte nám odkaz

Vybrali sme pre Vás Zobraziť všetko
61,8  m2
IMPEREAL - predaj - Apartmán 61,80 m2, Staré mesto – Gunduličova ul. -Bratislava I.

IMPEREAL - predaj - Apartmán 61,80 m2, Staré mesto – Gunduličova ul. -Bratislava I.

IMPEREAL - Ponúkame  na predaj apartmány v objekte s piatimi nadzemnými a dvomi podzemnými podlažiami na Gunduličovej ulici, v tehlovom objekte po kompletnej rekonštrukcii. popis: Vinylové podlahy prvotriednej kvality značky VINYL ECO30, Kúpeľňa: dlažba + obklady značky SIKO, sanita značky VILLEROY&BOCH. Designové interiérové dvere značky SAPELI. Kuchynské linky – všetky prípojky zrealizované,  alebo bez kuchynskej linky je možná zľava 2000,- €. Vchodové bezpečnostné protipožiarne dvere kategórie protipožirnosť D3 značky ADLO. Protihlukové plastové okná so 5-komorovým profilom značky SALAMANDRE STREAMLINE a trojsklom zo strany ulice, strešné drevené okná značky VELUX s izolačným trojsklom. Všetky steny spĺňajú požiarne a akustické STN normy. Klimatizácia značky CHIGO. Slaboprúdové rozvody pre internet, tv, intercom, vrátane alarmu s napojením na PCO. Balkón do vnútrobloku s mrazuvzdornou dlažbou. Výtah značky KONE Uvedený apartmán s výmerou 61,80 m2 sa nachádza na 3/5 poschodí   Cena apartmánu : 227.115.- €    Uvedená cena je bez ďalších poplatkov a zahŕňa: 1. kompletný sprostredkovateľský a právny servis, ( vyhotovenie zmluvy o budúcej zmluve, vypracovanie a autorizácia kúpnej zmluvy advokátom,vyhotovenie návrhu na vklad, protokol o odovzdaní a prevzatí nehnuteľnosti, zápis vlastníckeho práva max. do 20 dní) 2. správne poplatky na katastri nehnuteľností spojené s prevodom vlastníckeho práva 3. províziu pre realitnú kanceláriu     Obhliadku apartmánu si môžete dohodnúť telefonicky na 0911 153 108 - kontaktná osoba František Šipoš, alebo e-mailom na : sipos-ZVNC-impereal.sk

3
Podlažie
0
Izbový
227 115 €
50,67  m2
IMPEREAL - predaj - Apartmán 50,67 m2, Staré mesto – Gunduličova ul. -Bratislava I.

IMPEREAL - predaj - Apartmán 50,67 m2, Staré mesto – Gunduličova ul. -Bratislava I.

IMPEREAL - Ponúkame  na predaj apartmány v objekte s piatimi nadzemnými a dvomi podzemnými podlažiami na Gunduličovej ulici, v tehlovom objekte po kompletnej rekonštrukcii. popis: Vinylové podlahy prvotriednej kvality značky VINYL ECO30, Kúpeľňa: dlažba + obklady značky SIKO, sanita značky VILLEROY&BOCH. Designové interiérové dvere značky SAPELI. Kuchynské linky – všetky prípojky zrealizované,  alebo bez kuchynskej linky je možná zľava 2000,- €. Vchodové bezpečnostné protipožiarne dvere kategórie protipožirnosť D3 značky ADLO. Protihlukové plastové okná so 5-komorovým profilom značky SALAMANDRE STREAMLINE a trojsklom zo strany ulice, strešné drevené okná značky VELUX s izolačným trojsklom. Všetky steny spĺňajú požiarne a akustické STN normy. Klimatizácia značky CHIGO. Slaboprúdové rozvody pre internet, tv, intercom, vrátane alarmu s napojením na PCO. Balkón do vnútrobloku s mrazuvzdornou dlažbou. Výtah značky KONE Uvedený apartmán s výmerou 50,67 m2 sa nachádza na 3/5 poschodí   Cena apartmánu : 186.212.- €    Uvedená cena je bez ďalších poplatkov a zahŕňa: 1. kompletný sprostredkovateľský a právny servis, ( vyhotovenie zmluvy o budúcej zmluve, vypracovanie a autorizácia kúpnej zmluvy advokátom,vyhotovenie návrhu na vklad, protokol o odovzdaní a prevzatí nehnuteľnosti, zápis vlastníckeho práva max. do 20 dní) 2. správne poplatky na katastri nehnuteľností spojené s prevodom vlastníckeho práva 3. províziu pre realitnú kanceláriu     Obhliadku apartmánu si môžete dohodnúť telefonicky na 0911 153 108 - kontaktná osoba František Šipoš, alebo e-mailom na : sipos-ZVNC-impereal.sk

3
Podlažie
0
Izbový
186 212 €
50,32  m2
IMPEREAL - predaj  Apartmán 50,32 m2, Staré mesto – Gunduličova ul. -Bratislava I.

IMPEREAL - predaj Apartmán 50,32 m2, Staré mesto – Gunduličova ul. -Bratislava I.

IMPEREAL - Ponúkame  na predaj apartmány v objekte s piatimi nadzemnými a dvomi podzemnými podlažiami na Gunduličovej ulici, v tehlovom objekte po kompletnej rekonštrukcii. popis: Vinylové podlahy prvotriednej kvality značky VINYL ECO30, Kúpeľňa: dlažba + obklady značky SIKO, sanita značky VILLEROY&BOCH. Designové interiérové dvere značky SAPELI. Kuchynské linky – všetky prípojky zrealizované,  alebo bez kuchynskej linky je možná zľava 2000,- €. Vchodové bezpečnostné protipožiarne dvere kategórie protipožirnosť D3 značky ADLO. Protihlukové plastové okná so 5-komorovým profilom značky SALAMANDRE STREAMLINE a trojsklom zo strany ulice, strešné drevené okná značky VELUX s izolačným trojsklom. Všetky steny spĺňajú požiarne a akustické STN normy. Klimatizácia značky CHIGO. Slaboprúdové rozvody pre internet, tv, intercom, vrátane alarmu s napojením na PCO. Balkón do vnútrobloku s mrazuvzdornou dlažbou. Výtah značky KONE Uvedený apartmán s výmerou 50,32 m2 sa nachádza na 3/5 poschodí   Cena apartmánu : 184.926.- €    Uvedená cena je bez ďalších poplatkov a zahŕňa: 1. kompletný sprostredkovateľský a právny servis, ( vyhotovenie zmluvy o budúcej zmluve, vypracovanie a autorizácia kúpnej zmluvy advokátom,vyhotovenie návrhu na vklad, protokol o odovzdaní a prevzatí nehnuteľnosti, zápis vlastníckeho práva max. do 20 dní) 2. správne poplatky na katastri nehnuteľností spojené s prevodom vlastníckeho práva 3. províziu pre realitnú kanceláriu     Obhliadku apartmánu si môžete dohodnúť telefonicky na 0911 153 108 - kontaktná osoba František Šipoš, alebo e-mailom na : sipos-ZVNC-impereal.sk

3
Podlažie
0
Izbový
184 926 €